Газоблоки

50 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Газоблок (газобетон) — один з найпопулярніших конструкційно-будівельних матеріалів. Універсальною особливістю матеріалу є те, що він придатний для зведення практично всіх елементів будівель та споруд. Газоблоки використовуються для будівництва несучих та ненесучих стін, перегородок, для виготовлення армованих плит перекриттів і покриттів та у вигляді теплоізоляції.

Що потрібно знати про газоблоки?

Будівельні газоблокиГазобетон належить до групи пористого бетону, як пінобетон та газопінобетон.
Складається з декількох компонентів:

  • кварцовий пісок (очищений);
  • цемент;
  • вода;
  • вапно;
  • алюмінієвий газоутворювач.

Процес виготовлення газоблоків передбачає поступове змішування складників у певній послідовності. Хімічні реакції, які відбуваються під час перемішування, утворюють бульбашки діаметром до 3 міліметрів. Ці пори забезпечують чудові тепло- та звукоізоляційні властивості газобетону, зниження щільності та питомої ваги виробу.

На будівельному ринку України представлені як популярні вітчизняні виробники, так і європейські. У нашому інтернет-магазині ви знайдете лише перевірені бренди, які виготовляють якісні та довговічні газоблоки різних габаритів. Одними з таких є український GazoBET, білоруський бренд SLS та польський виробник Ytong. Газобетон, представлений на сайті, відповідає необхідним стандартам якості та володіє хорошими експлуатаційними характеристиками та геометрично точними розмірами.

Плюси та мінуси використання газобетону

Цей матеріал має всі технічні показники для того, аби позмагатись з різними будівельними блоками та навіть цеглою. Сфера використання газобетону дуже широка. Порівняно невисока ціна та позитивні відгуки професіоналів роблять газобетон одним з найпопулярніших матеріалів для зведення житлових будинків, промислових споруд та конструкцій різного призначення.

Для розуміння того, чи підійде для вашого будівельного проєкту використання газоблоків, радимо детальніше ознайомитись з їхніми перевагами та недоліками.

Переваги

До плюсів застосування газоблоків відноситься:

  • Комфортний мікроклімат всередині будівлі забезпечує оптимальна паро- та повітропроникність.
  • Економія на опаленні за рахунок високого рівня теплоізоляції стін.
  • Використання натуральної сировини гарантує екологічну безпеку матеріалу.
  • Високий рівень стійкості до впливу вогню та низьких температур.
  • Автоклавний пористий бетон володіє хорошими звукоізоляційними властивостями.
  • Легкий матеріал не робить значного навантаження на фундамент. Купити газобетонні блоки варто тим, хто планує зводити складні архітектурні елементи. Матеріал добре ріжеться під арки та куполи.
  • Швидкий процес будівництва стає можливим завдяки великим розмірам блоків та правильній геометрії виробів. Особливістю монтування стін є використання спеціального клею, а не звичного цементного розчину.

Недоліки

Не існує будматеріалу, який би став ідеальним для того чи іншого призначення. Будь-який матеріал має свої специфічні властивості, які важливо враховувати перед застосуванням на практиці.

Отже, слабкими сторонами використання газоблоків є:

  • Можливість появи тріщин і по лініях кладки, і власне по блоку. Такі неприємності трапляються через неправильне заливання фундаменту, усадку чи зсув ґрунту. У випадку появи дрібних тріщин, варто замаскувати їх за допомогою внутрішнього і зовнішнього оздоблення стіни.
  • Для того, аби уникнути появи тріщин через надмірне навантаження на одну точку кладки потрібно провести додаткове армування стін з газобетону.
  • Пориста структура газоблоків вбирає вологу, що провокує зниження теплоізоляційних властивостей матеріалу. Тому після зведення стін рекомендують одразу покривати зовнішню поверхню декоративно-захисним шаром.
  • Неправильно підібрані ґрунтовки під час внутрішнього оздоблення спричиняють відшарування штукатурного покриття.

Види газобетонних блоків

Автоклавний і неавтоклавний газоблокиЗалежно від способу виготовлення розрізняють наступні види газоблоків:

  • автоклавний;
  • неавтоклавний.

Автоклавний газобетон це пористі блоки автоклавного твердіння. Процес створення неавтоклавного газобетону передбачає зволоження та сушіння природним шляхом.

Газоблоки також класифікуються за розміром. Стінові бувають стандартної прямокутної форми з акуратними заглибленнями для захоплення руками. Перегородкові блоки з плоскими гранями легші та тонші. U-подібні використовуються для монтажу перемичок та монолітних поясів.

Маркування

Різновиди газоблоків за щільністю маркуються латинською літерою D з додаванням певних цифр. Чим міцніший блок, тим більша щільність та, відповідно, значення.

Наприклад:

  • Маркуванню D300 і D400 відповідає теплоізоляційний вид газобетону, який використовується у цілях збереження енергії.
  • Показник від D500 до D900 належить конструкційно-теплоізоляційному виду, що застосовується для будівництва монолітних та малоповерхових проєктів, кладки зовнішніх стін і несучих перегородок.
  • Значення від D1000 до B1200 характеризує конструкційний вид газоблоків, які призначені для зведення споруд з великим навантаженням.

Найважливіші технічні характеристики газобетону

Пористість, % Щільність,кг/м³ Міцність на стискання, МПа Теплопровідність,
Вт/(мК)
50 1100-1200 10-15 0,33-0,40
60 900-1000 5-12 0,24-0,30
70 700-800 2,5-5 0,17-0,22
80 400-600 1,2-4 0,10-0,14
90 200-300 0,7-1,2 0,06-0,08
95 200 0,4-0,7 0,06

Особливості вибору газобетону

Для того, аби правильно обрати матеріал для подальшого будівництва радимо звертати увагу на основні технічно-експлуатаційні характеристики газоблоків. Насамперед це:

  • теплопровідність;
  • міцність;
  • вогнестійкість;
  • щільність матеріалу;
  • звукоізоляційна здатність.

На якість виготовлення газобетону безперечно впливають і вихідні матеріали, які використовують у процесі створення блоків, і обладнання на якому цей процес виконується. Тому, перед тим як купити газобетонні блоки необхідно також ознайомитись з популярними виробниками цього будівельного матеріалу.

При замовленні газобетону на сайті АРС ви можете обрати зручний спосіб доставки. Самовивіз з найближчого до вас підрозділу допоможе отримати замовлення без додаткової плати. У разі великогабаритного замовлення скористайтесь експрес-доставкою, послугами вантажників та маніпулятора, який доступний у місті Тернопіль.

Дотримання технологій будівництва та якісні характеристики роблять газобетонні блоки чудовим матеріалом для зведення надійних споруд. Не відмовляйте собі у прагненні жити в теплому, екологічно безпечному будинку, який можна швидко збудувати завдяки особливостям матеріалу. Обирайте газоблоки перевірених виробників на нашому сайті та втілюйте у реальність мрії про довговічне та затишне помешкання.

Показати ще
Згорнути

Часті питання

✅󾭊Що значить маркування газоблоків?

Є такі маркування:
  • D500 — найбільш популярний завдяки оптимальним характеристикам, його можна застосовувати для зведення перекриттів, несучих, зовнішніх і внутрішніх стін;
  • D400 — середньої щільності, застосовується для зведення стін, несучих та перегородок в будинку на 2-3 поверхи, без необхідності їх утеплювати;
  • D600 — міцний, можна застосовувати для зведення перекриттів, несучих, зовнішніх і внутрішніх стін, без необхідності їх утеплювати.
  • ✅󾭊Для чого використовуються газоблоки?

    Газоблоки для перегородок використовуються для зведення несучих зовнішніх і внутрішніх стін.

    ✅󾭊Які газоблоки використовуються для зведення перегородок?

    Для перегородок використовуються тонкі газоблоки товщиною 100 - 200 мм.

    ✅󾭊Яка повинна бути товщина стін з газоблоку?

    • для несучих стін не менше 300 мм;
    • для міжкімнатних перегородок — 100 - 150 мм;
    • для приватних заміських будинків від 200 мм.
    Ви цікавилися товарами
    The wishlist name can't be left blank

    Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

    Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

    Увійти
    Реєстрація
    Забули пароль

    Нагадати пароль

    Дякуємо за реєстрацію!

    + =

    Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон