Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Вапно - популярний будівельний матеріал, який використовується в якості побілки, добавки в різні розчини, утеплювачі. Він може використовуватися як для житлових, так і для промислових об'єктів. Щоб ви змогли замовити цей товар для власних потреб, розберемо, яким він повинен бути.

Вапно: особливості будівельного матеріалу

Ця речовина виготовляється з природних порід, що містять карбонат. Прикладами таких є крейда, вапняки, а також черепашник. Цю сировину поміщають в промислові печі та витримують при температурі в 1300 градусів Цельсія. Оброблену речовину подрібнюють. Після цього готовий продукт можуть використовувати для будівництва та інших робіт.

Серед переваг цього матеріалу називають:

  • Бюджетну вартість в порівнянні з аналогами.
  • Екологічність.
  • Стійкість до несприятливих зовнішніх факторів. Збереження вихідних експлуатаційних параметрів протягом 3-5 років.
  • Антисептичну дію. Матеріал перешкоджає ураженню поверхні цвіллю.

При цьому вапно вважається їдким матеріалом. Вона може подразнювати слизову горла і носа, навіть залишити опік при контакті зі шкірою. Через це працювати з ним дозволяється тільки в рукавичках, респіраторі та захисній масці.

Види вапна

У продажу представлено чотири базових типів цього будівельного матеріалу. Серед них:

  • Негашене. Недорогий варіант матеріалу, що випускається у вигляді борошна або ж грудочок. Його рекомендується додавати в будівельні суміші.
  • Гашене. Цей товар вважається найбільш популярним у виробництві. До складу цієї суміші крім негашеного матеріалу додається вода. Застосовується воно переважно у вигляді вапняного тесту.
  • Хлорне. Використовується в якості антисептика. Таке вапно підходить не тільки для будівництва, але і для садових робіт.
  • Натрове. Це суміш каучукової соди та звичайного гашеного вапна. Застосовують її для нейтралізації вуглекислої кислоти. В інших сферах такий товар не має попиту.

Для ремонтних робіт доцільно застосовувати перші два типи матеріалу. Третій потрібен для обробки приміщень з підвищеною вологістю (а значить, ризиком утворення грибка).

Як підібрати вапно для будівництва та ремонту

Розібратися в цьому питанні нескладно. Для цього вам потрібно орієнтуватися на такі характеристики матеріалу:

  • Різновид вапна. Якщо вам не потрібна речовина для вузькоспеціалізованих робіт, вибирайте гашений матеріал. В крайньому разі можна купить негашене вапно і погасити його самотужки. Однак цей процес вимагає додаткових витрат часу і мінімального досвіду. В іншому випадку можна зіпсувати товар.
  • Обсяг матеріалу в упаковці. По можливості замовляйте стільки речовини, скільки зможете використовувати для певного типу робіт за раз. Це особливо важливо для негашеного вапна, через те, що при контакті з повітрям такий матеріал поступово стає гашеним. Доцільніше замовити 2-3 невеликі упаковки товару (вибирайте варіанти на 2-5 кілограм), які можна буде зберігати в коморі або на складі. Якщо ж вам потрібно багато вапна для виконання об'ємних робіт, замовте відро або мішок на 20-25 кілограм.
  • Форма випуску. У продажу можна знайти вапняне тісто, а також порошок. Вибирайте той варіант, який підійде за специфікою виконуваних робіт.

Купити гашене й негашене вапно в Києві та всій Україні, ви можете в інтернет-магазині АРС. Ми допоможемо вам підібрати відповідний варіант матеріалу, розповімо про особливості його нанесення на ті чи інші поверхні. Крім того, наші представники узгодять з вами зручний варіант оплати замовлення і його доставки по країні.

Показати ще
Згорнути

Часті питання

🥇Для чого застосовується негашене вапно?

  • Для побілки стін та стелі;
  • для захисту дерев'яних споруд від гниття і пожеж;
  • для приготування з'єднувального розчину;
  • для виготовлення силікатного бетону;
  • при кладці внутрішньої конструкції печі.

🤗Як правильно приготувати розчин з гашеного вапна?

Гашене вапно розводять в пропорціях 1:3, при цьому отримуємо приблизно 8 кілограм побілки. Цього буде досить для покриття ділянки площею 12 квадратних метрів.

→Як підібрати вапно для будівельних робіт?

Якщо потрібно отримати розчин для вузькоспеціалізованих робіт, вибирайте гашене вапно. Найчастіше вона використовується для побілки стін всередині та зовні приміщень. Рекомендується розчин підготувати за добу до початку робіт.

→Що додати у вапняний розчин, аби він не обсипався?

Розчин потрібно приготувати таким чином: додати галун, олифу або кухонну сіль. Це зробить вапно більш щільним, а побілка не посиплеться.
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон