Пінопласт

121 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Купівля якісного пінопласту — тема, яка є актуальною цілий рік. Утеплення будівель доцільно і в багатоквартирних, і в приватних будинках, проте, в залежності від типу будівлі будуть відрізнятися характеристики утеплювача.

Спробуємо розібратися в питаннях «що?» і «як?» і складемо загальні рекомендації «як купити якісний пінопласт».

Склад пінопласту і технологія

Почнемо з того, що термін «пінопласт» об'єднує цілий клас подібних за властивостями матеріалів. Залежно від технології виготовлення і особливостей складу відрізняється назва товарів, але при цьому будуть лежати вони на сусідніх полицях. Отже, основою для матеріалу служать:

  • PVC — полівінілхлорид;
  • PF — смоли феноло-альдегідної групи;
  • поліуретан;
  • полістирол;
  • інші комбінації компонентів.

Далі слід торкнутися теми технологій, які впливають на властивості та область застосування кінцевого продукту. За способом виготовлення описуваний клас утеплювальних матеріалів поділяють на:

  1. Власне пінопласт. Зовні — це круглі м'які гранули, «склеєні» в плиту або ж блок. Формується така сфера шляхом спінювання первинної сировини. Завдяки цьому набуває набагато більшого об’єму при збереженні малої ваги, а також чудові теплоізоляційні властивості завдяки вмісту газу в структурі на рівні 98% від загального складу. Назва на упаковці може відрізнятися в залежності від сировини, але основа «піно» зберігається. Так, ви зустрінете на сусідніх полицях «пінополістирол», «пінополіуретан» та інші продукти цієї категорії.
  2. «Екструдований пінопласт» або ж піноплекс. Перший варіант зазначено в лапках, оскільки він поширений, але є не до кінця коректний, та й єдиної думки на цей рахунок немає. Для розуміння пояснимо, що екструзія — це продавлювання матеріалу сировини через спеціальне обладнання з формою чи фігурним отвором, а не спінювання. У цьому полягає головна відмінність. Але заради справедливості зауважимо, що певна кількість газу вводиться в сировину, через це і суперечки, «чи піно, чи не піно». Такий матеріал також використовують для утеплення, коли потрібен менший об’єм матеріалу; також застосовують піноплекс для виготовлення касатонів, стельових багетів, харчової тари.

Сфери застосування пінопласту

«Це добре, але що ж вибрати для утеплення квартири, гаража?». Тут, якраз, все дуже просто. Вам немає необхідності поглиблюватися в тонкі нюанси складу і методів виготовлення.

Купуючи «пінопласт», на упаковці або в описі продукту ви знайдете необхідну інформацію, яка стосується сфери застосування.

Пінопласт підходить для утеплення:

  • покрівлі;
  • підлог;
  • стін;
  • фасадів.

Більшість представлених в онлайн-каталозі товарів є універсальними.

До речі! Для тих, хто любить «помацати» товар перед покупкою у нас чергова хороша новина. Наші будівельні супермаркети можна знайти в таких містах: Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ, Кам'янець-Подільський, Стрий, Золочів, Борщів, Кременець.

Для жителів інших міст передбачена доставка по Україні, зручні варіанти оплати; для юридичних осіб можливе надання рахунку з ПДВ.

Виробники пінопласту

Ми всіляко вітаємо розвиток вітчизняного виробництва, особливо в тих випадках, коли українська продукція нічим не поступається імпортній. Саме тому ми співпрацюємо з такими виробниками як Ферозіт, Eurobud, Термобуд.

Остання, до слова, є спільним україно-американським підприємством і має можливість обмінюватися досвідом із зарубіжними фахівцями, удосконалюючи якість української продукції.

Розрахунок пінопласту для утеплення

Для проведення розрахунку товщини утеплення фасаду, близького до ідеального найправильніше скористатися послугами фахівця, який розбирається в нюансах, які вам можуть здатися зовсім не очевидними.

Але якщо ви зібралися утеплювати житло самотужки або хочете розуміти, що саме вам рекомендують майстри (і не переплачувати за зайві матеріали), то пропонуємо ознайомитися з загальними рекомендаціями і стандартами з нашого списку.

Товщина пінопласту

  1. Стіни з піно-та газобетонних блоків. Шар утеплювача в 25 мм в даному випадку вважається достатнім.
  2. Цегляні стіни. Зверніть увагу на товщину стіни, а далі виберіть необхідний шар пінопласту:
    1. до 250 мм - 50-100 мм
    2. 250-350 мм - 50 мм
    3. більше 500 мм - 25 мм утеплювача має вистачити.
  3. Ракушняк сам по собі має непогані теплоізоляційні параметри, тому допускається утеплення товщиною 25-50 мм.
  4. Стіна з шлакоблоку — тема неоднозначна, але багато фахівців зупиняються на шарі пінопласту в 50 мм.

Увага! Нагадуємо, що це приблизний розрахунок, і необхідно враховувати як структуру кладки, так і характеристики утеплювача.

Щільність пінопласту

Слід розуміти, що чим більшою є щільність у пінопласту, тим він є важчим. Тому за однакових обставин пінопласт різної щільності використовується так:

  • 15 кг/м³ - підлогу, міжкімнатні перегородки, інші внутрішні роботи
  • 25 кг/м³ - фасади будівель
  • 35 кг/м³ - цокольні поверхи, покрівля та інші конструкції, які піддаються механічним навантаженням.

Фасування пінопласту

Пінопластові блоки є основною формою, в якій цей утеплювач потрапляє до магазину. Наш досвід показує, що найпопулярнішим є є пінопласт марки 25 кг/м³ товщиною 10 см.

Стандартно одна упаковка складається з 6 плит по 0,5 м², тобто упаковки вистачає для утеплення 3 м².

Правила для вигідної покупки

  1. Вибирайте правильну товщину утеплення згідно вищеописаної інструкції та користуючись рекомендаціями фахівців.
  2. Не ведіться на пропозицію майстра купити матеріали в певному магазині. Часто вони пропонують «персональну знижку», яка може обійтися дорожче. Поцікавтеся цінами самі і лише тоді приймайте рішення.
  3. Не бійтеся питати. Ґречне питання не роздратує його, навіть якщо ви нічого не купите, але у вас з'явиться корисна інформація про виробника чи важливи характеристики товару.
  4. Купуйте в АРС. У нас завжди актуальні ціни, налагоджена комунікація з клієнтом, приємна дисконтна програма і безліч супутніх товарів для будівництва і ремонту.

До речі! Ми продаємо не тільки пінопласт. Зверніть увагу на інші категорії товарів. У нас регулярно проходять цікаві акції, а для певних замовлень передбачена безкоштовна доставка.

✅ Ціни від 5 до 219 грн 120 варіантів
✅ Виробники Eurobud, Термобуд, Ферозіт
✅ Оплата на розрахунковий рахунок, переказ LiqPay
✅ Доставка доставка Новою Поштою

 

Показати ще
Згорнути

Часті питання

✅󾭊 Якої товщини повинен бути пінопласт для утеплення?

Зазвичай, для утеплення фасадів достатньо пінопласту товщиною 5 см, максимум 10 см (роблять подвійне встановлення листів по 5 см).

✅󾭊 Якої щільності повинен бути пінопласт для зовнішніх робіт?

Для утеплення фасадів найкраще підійде пінопласт щільністю 25 - 35 кг/куб.м., адже така щільність має високі показники теплозбереження.

✅󾭊 Як правильно утеплювати стіни пінопластом?

Технологія утеплення стін пінопластом не складна:
  • обробка поверхні (очищення від бруду, грибків та плям);
  • поклейка пінопласту;
  • грунтування;
  • сітка для армування
  • штукатурка.

✅󾭊 Яка мінімальна ціна на пінопласт?

Пінопласт з площею покриття 0,5 кв.м. та щільністю 15 кг/куб.м. коштує від 5 грн.
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон