Сторінка
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Сторінка
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Скребки застосовуються в процесі ремонту для демонтажу старих покриттів, очищення скла, видалення залишків затирочних розчинів зі швів плитки. Також їх застосовують для очищення снігу з автомобіля, миття посуду, виконання інших маніпуляцій в будівництві або побуті. Ці вироби прості за конструкцією, зручні в експлуатації, не вимагають спеціального обслуговування або догляду. Вони розрізняються між собою формою, розміром, матеріалом виготовлення, функціональним призначенням. Які види скребків бувають, на які моменти звернути увагу при їх виборі, розберемося докладніше.

Різновиди, характеристики та відмінності

За зовнішнім виглядом скребок будівельний нагадує шпатель. Він складається з держака з голівкою, на якій закріплюється лезо зігнутої або прямої форми, розташоване перпендикулярно стосовно осі пристосування. За призначенням скребки ділять на наступні види:

Шпатель скребок

Призначений для фасадних робіт. Обладнані міцними металевими лезами, надійними ручками з щільної гуми. Кутові моделі з вигином робочої частини 90 градусів застосовують для обробки поверхонь на зовнішніх або внутрішніх кутах.

Малярський

Для зняття старої штукатурки, шпалер з внутрішніх поверхонь.

Ширина таких виробів становить від 6 до 15 см. Для виконання збільшеного обсягу робіт застосовуються моделі шириною 40-60 см. З їх допомогою виконують шпаклювання, вирівнювання стін.
Зубчастий Для рівномірного нанесення розчинів. З зубцями збільшеного, середнього або малого розміру, в залежності від використовуваного матеріалу.
По кахлю Для очищення плитки від засохлого клею, інших інтенсивних забруднень. З вуглецевої сталі з вольфрамовим напиленням.
Для очищення швів Для видалення старих лакофарбових покриттів, надлишків будівельних розчинів з різних поверхонь, швів і стиків. Зі зручною ергономічною ручкою і гострим лезом з нержавіючої сталі. Деякі моделі оснащуються лезами змінного типу.
Пластиковий Для розгладження шпалер при обклеюванні стін, інших поверхонь. Виготовляють з міцного пластику з гладкою фактурою, без задирок, інших дефектів.
Гумовий Для затирки швів. Виготовляється з щільної, гнучкої гуми. Випускається в різних формах, розмірах.
Автомобільний Для очищення скла від криги. З подовженою ручкою з пластику. Додатково комплектується щіткою для прибирання снігу з кузова авто.
Універсальний Для побутових, господарських потреб. Використовується для миття вікон, дзеркал, інших гладких поверхонь. Кухонні металеві скребки застосовуються для чистки посуду від інтенсивних забруднень.

Універсальні будівельні моделі оснащуються телескопічними ручками, що дозволяють користуватися інструментом на збільшеній висоті. Це зручно при видаленні старих декоративних покриттів зі стін, миття вікон, дзеркал збільшених розмірів.

Розбірні скребки зі змінними лезами різного розміру дозволяють без труднощів працювати з інструментом на важкодоступних ділянках, наприклад, в кутах, нішах, на вигнутих під кутами поверхнях.

Як вибрати скребок для ремонту

При покупці скребка варто звернути увагу на такі моменти, як:

  • Тип ручки пристрою. Вона може бути телескопічною або звичайною.
  • Матеріал, з якого вона виготовлена. Зазвичай це гума, пластик, дерево. Якісний держак повинен щільно лежати в руці, без ковзання.
  • Характеристики робочого леза. Воно повинно мати товщину, розмір, відповідний типу планованих робіт, мати рівну поверхню без вад або дефектів.
  • Ширину скребка. Для збільшених поверхонь краще вибрати моделі широкого типу, для обробки малих деталей - вузькі.

При правильному виборі пристрою, скребок принесе реальну користь в ремонтних, будівельних роботах, стане незамінним предметом в домашньому господарстві. Замовити якісний скребок за вигідною ціною можна в нашому інтернет-магазині. У нас можна купити вироби з ABS-пластика, пластика, нержавіючої, вуглецевої сталі, металу від перевірених виробників з доставкою в Україні.

Показати ще
Згорнути

Часті питання

✅󾭊Якими бувають скребки по типу леза?

По типу леза скребки бувають знімними та незнімними. Першого варіанта достатньо для виконання невеликих робіт — у середньому одного леза вистачає на обробку 100 м² поверхні. Для більш тривалого використання знадобиться скребок зі знімними лезами.

✅󾭊Як вибрати скребок по ширині леза?

При виборі скребка важливо пам'ятати — чим ширше лезо, тим більше зусиль доведеться докласти для роботи з ним. У такому разі ризик пошкодження поверхні менший, ніж при використанні вузького різця.

✅󾭊Яка ціна на скребки?

Вартість у нашому інтернет-магазині — від 17 грн. за сталевий скребок.
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон