Струбцини

242 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Струбцина — незамінний інструмент для виконання монтажних, столярних, слюсарних або зварювальних робіт. Покликаний надійно фіксувати частини між собою чи на поверхні. Такий ручний інструмент займе гідне місце у наборі не лише професіонала, а й в арсеналі домашнього майстра. Струбцина допомагає виконати завдання з першого разу та отримати результат.

Струбцина — принцип дії та характеристики

Надійна фіксація деталей відіграє важливу роль, оскільки обидві руки є вільними та можна спокійно працювати. Тому струбцина має великий попит. Пристосування складається з двох частин: затискного механізму та корпусу, що забезпечує силу стиснення. Принцип роботи простий: розмістити об'єкти в робочій частині інструмента та закріпити положення. Після цього деталі готові до подальшої обробки, з'єднання чи склеювання.

Різновиди струбцин

Перед тим, як купити струбцини, варто визначитися, для яких завдань вони потрібні. Кожна модель справляється зі своїм завданням, тому радять мати у наборі кілька варіантів. Спираючись на функціональні особливості, виділяють такі типи:

  • корпусні;
  • гвинтові;
  • магнітні;
  • з тріскачкою;
  • тригерні (швидкозатискні);
  • гідравлічні;
  • вакуумні.

Форми струбцин

Конструкційні особливості пристрою дозволяють працювати з тими чи іншими матеріалами. Кожна форма має свої особливості, які потрібно враховувати, щоб купити струбцину з найбільш точним функціоналом.

G-подібні струбцини

Назва випливає з подібності до латинської букви «G», вважається одним з найпопулярніших варіантів. Потрібні при роботах з металом, застосовуються з дерев'яними заготовками, проте варто звернути увагу на накладки для п'ят, щоб не пошкодити поверхню. Малий крок різьблення ручної струбцини допомагає досягти точної та довготривалої фіксації. Універсальність виробу також полягає в тому, що легко закріпити деталі до рівної поверхні, тим самим збільшивши надійність з'єднання.

Т-подібні струбцини

Монтаж віконних палітурок і створення меблів неможливий без використання хорошої струбцини такого типу. Рама, довжина якої може досягати понад метр, підходить для великих конструкцій. Обидві губки рухаються, до однієї з них кріпиться гвинт, який своєю чергою забезпечує притиск. Великий діапазон зміни ширини захвату дозволяє працювати як з малими розмірами, так і з великими.

F-подібні струбцини

Довга рейка на одному кінці містить нерухому губку, саме це відрізняє цей вид від попереднього. Друга губа — з вільним ходом, фіксується гвинтом. Великий діапазон регулювання розмірів породжує один недолік — зниження надійності. Однак, це не заважає при необхідності скріпити багато елементів між собою. В основному f-подібні моделі оснащені накладками для роботи з м'якими матеріалами або деревиною для уникнення пошкоджень на верхньому шарі полотна.

Торцеві струбцини

Назва свідчить про одну з особливостей різновиду, саме фіксацію з торцевого боку. Реалізується внаслідок трьох затискних деталей: дві статичні, одна динамічна. Затребувані у столярній сфері завдяки зчепленню з поверхнею та можливістю приклеювати меблеві накладки на торці або виконувати інші завдання. До мінусів можна віднести незручність для однієї людини, тому що потрібно одночасно підтримувати всі компоненти.

Кутові струбцини

Склеювання дерев'яних заготовок, брусків під прямим кутом здійснюється внаслідок кутової струбцини. Металева конструкція забезпечує точне та потужне позиціонування під 90°. Затиск відбувається, як у більшості струбцин, гвинтом. Кріплення до верстата реалізується внаслідок наявності на корпусі наскрізних отворів. Варто звернути увагу на товщину дощок, оскільки цей вид має фіксований набір товщин, які підходять для роботи.

Ремінні струбцини

Головними перевагами струбцин є рівномірно розподілене навантаження на виріб, можливість працювати зі складними формами та колами. Жорсткий тканинний ремінь із блоком для затиску надійно фіксують конструкцію, без перекосів та пошкоджень поверхні. Додатково використовуються захвати для кутів. Популярністю струбцини користуються у столярів під час збирання меблів, а також у бондарів, які працюють з круглими бочками.

Трубні струбцини

Як основа — трубка, на якій розміщується нерухома губка і рухлива з гвинтом. Вважається ідеальним варіантом для великих конструкцій, а також може використовуватися як фіксатор заготовок під час шліфування або іншої обробки.

Пружинні струбцини

Легкість використання обумовлена подібністю до звичайної прищіпки. Однак, якщо порівнювати з іншими видами струбцин, глибина затиску не велика. Здійснювати затиск можна однією рукою. Часто використовується для склеювання негабаритних деталей.

Автоматичні струбцини

Інструмент за принципом дії нагадує пістолет для герметика. Швидкий спосіб фіксування дозволяє працювати однією рукою. Автоматична струбцина оснащена зафіксованою та рухомою губкою, яка після стиснення блокується та не послаблює з'єднання.

Струбцина: купити та не помилитися

Надійність затискача обумовлена як типом інструменту, а й низкою інших характеристик. Для того, щоб зробити правильний вибір, розглянемо докладніше параметри виробу:

  • Фіксація елементів. Більшість будівельних струбцин оснащені гвинтовим механізмом, відрізняються універсальністю і доступною ціною. Зручною у користуванні буде модель з наявністю планки та рухомої губки. Для роботи однією рукою найкращим варіантом стане швидкозатискна струбцина.
  • Сила затиску струбцини. Цей параметр може починатися з 20 кг та досягати 1 тонни. Виходячи з оброблюваного матеріалу та завдання, варто підібрати модель, яка здійснюватиме потрібну силу. Для роботи з металом потрібен сильний затискач, а для дерева помірний, оскільки існує ймовірність пошкодження поверхні.
  • Вага. Габарити та матеріал безпосередньо впливають на цей показник. Маленькі струбцини з легкого пластику чи алюмінію підходять для роботи з маленькими деталями. Моделі із металу використовуються для складних завдань.
  • Захист від корозії. Для того, щоб пристрій прослужив не один рік, варто віддати перевагу струбцині з гальванічним або лакофарбовим покриттям. Завдяки цьому поверхня стійка до негативного впливу вологи.
  • Ціна струбцин. На сайті ars.ua можна знайти моделі від 22 грн від популярних брендів, які гарантують тривалий термін служби та надійність, а низька вартість робить виріб доступним.

У каталозі інтернет-магазину АРС представлені струбцини різних видів і форм, які справляються з основним завданням — надійно фіксувати елементи. Серед асортименту товарів кожен може купити струбцини, які допоможуть впоратися із завданнями краще. Забрати товар можна самовивозом чи з доставкою. Оплата замовлення здійснюється зручним способом: готівкою або безготівковим розрахунком (післяплата, розрахунковий рахунок, через платіжну систему). Нашим клієнтам надаються гнучкі системи знижок та низька ціна на струбцини.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон