Шланги для поливу

138 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Шланг для поливу необхідний у кожному будинку з присадибною ділянкою. З його допомогою простіше доглядати город, квітник і сад, забезпечуючи рослинам своєчасний, якісний полив. Шланги розрізняються за матеріалом виготовлення, довжиною, технічними параметрами. Як підібрати потрібний варіант, який прослужить довгі роки без пошкоджень і протікань, розберемося докладніше.

Види, відмінності, технічні особливості поливальних шлангів

Щоб витримати постійні скручування та розгортання, шланг для поливу повинен бути досить еластичним, міцним та гнучким. Виготовляють цей пристрій для поливу з різних матеріалів:

  • Гуми. Шланг садовий з гуми буває армованим (з внутрішнім металевим обплетенням) або звичайним, без кодра. Такі вироби призначені для експлуатації у ручному або автоматичному режимі.

Серед переваг гумових шлангів варто виділити доступну вартість, стійкість до перепадів температур, ультрафіолету, деформації. Вони мають підвищену міцність, не заламуються при використанні. Середній термін служби таких виробів становить близько 20 років. Недоліки гумового шланга: велика вага, присутність у складі токсичних сполук, що не дозволяють використовувати його для питних цілей. Через вагу звертатися з гумовими шлангами дещо проблематично. Через необережність можуть пошкодити пагони рослин.

  • ПВХ (полівінілхлорид). Виготовляються із полімерних компонентів із пластифікуючими, що підсилюють міцність добавками. За конструкцією дані вироби ділять на одношарові, двошарові, тришарові або чотиришарові. Моделі одношарового типу характеризуються низькою міцністю. Часто заламуються під час використання.

За фактурою бувають прозорими чи матовими, характерного зеленого відтінку. Для поливу городу та саду в основному застосовуються шланги, що складаються з двох або більше шарів. Також у продажу є вироби з додатковим захистом від ультрафіолету та захисним армувальним шаром. Двох, трьох, чотиришарові моделі витримують перепади температур від +60 до -25 градусів. Служать до 35 років. Мають нижчу вагу у порівнянні зі шлангами з гуми. Підходять для технічних чи питних цілей. Їх легко розтягувати, розкладати, складати. На морозі шланг із ПВХ стає крихким, тому такі вироби не варто використовувати в холодну пору року. Без додаткового шару захисту вони вигорають на сонці.

  • Термопласту. Інакше цей матеріал називають термопластичним каучуком. Поливальний шланг з цього матеріалу можна використовувати цілий рік, у тому числі при від'ємній температурі. Полімерні вироби із ТЕП характеризуються посиленою міцністю, довговічністю. Ефективно працюють під високим тиском.

Серед інших плюсів шлангів з термопласту варто відзначити стійкість до ультрафіолету, малу вагу, простоту в обслуговуванні та використанні. Завдяки шорсткій поверхні вони не ковзають у руках. Мають покращену пластичність.

  • Силікон. За своїми технічними характеристиками такі вироби перевершують гуму. За умови додаткового армування витримують посилені навантаження. Вони легкі, швидко скручуються та розвертаються. Служать близько 10 років.

Шланги з легкого еластичного силікону застосовуються при поливі грядок самопливом. Під великим тиском води можуть луснути. Їх не можна використовувати в комплекті з розбризкувачами.

  • Нейлон. Такі шланги відрізняються гарною гнучкістю. Мало важать. Але не витримують тиск понад 3 бар, тому для поливів використовуються нечасто. Служать близько 2-х років.

Нейлонові шланги погано реагують на нагрівання під сонячними променями та негативні температури. Через це їх потрібно зберігати в теплому, добре вентильованому місці.

Як вибрати шланг для поливу

Якщо ви збираєтеся купити шланг для поливу, відштовхуйтеся від навантаження та умов, в яких потрібно експлуатувати виріб. Одношарові шланги – найбільш не міцні. Вони швидко рвуться, нестійкі до зміни температур та агресивних речовин. Багатошарові вироби мають більш високий запас міцності. Вони гнучкі, еластичні, прості у використанні та зберіганні. Їх можна експлуатувати у вуличних умовах майже цілий рік.

Найдорожчими за ціною будуть шланги з гуми. Але через велику вагу з ними важко поводитися. Найкращими характеристиками мають вироби з ПВХ та ТЕП. Вони гнучкі, не заламуються, їх легко переміщати ділянкою.

Показати ще
Згорнути

Часті питання

✅Які бувають шланги для поливу?

Шланги для поливу поділяються на одношарові та багатошарові, що впливає на їх міцність, гнучкість, ефективність. Окреме місце займає армований шланг — містить на собі обмотку з сітки або сталевої пружини, володіючи більшою витримкою при сильному напорі води.

✅Як вибрати діаметр шланга для поливу?

Якщо стоїть вибір шланга для поливу, варто пам’ятати, що жоден варіант не може бути довговічним та рекомендований тиск для нейлонових, пластикових чи гофрованих виробів — до 5 бар. Якщо тиск подачі води більший, варто розглядати шланги більших діаметрів. Найкраще обирати шланг по діаметру звертаючи увагу на такі аспекти:
  • довжина садового шланга;
  • діаметр вихідного джерела подачі води;
  • тиск в системі подачі води.

✅Який краще купити шланг для поливу?

При виборі шланга необхідно пам’ятати про такі важливі речі:
  • найпрактичніші — з гуми, нейлону, ПВХ;
  • для оптимального зрошення краще за все брати просочувальні шланги з отворами для поливу по всій довжині, а також трьохканальні гнучкі труби для організації крапельного поливу;
  • для імітації природного поливу та більш рівномірного поливу використовуйте дощувачі з насадкою, працюючих автоматично чи від певних параметрів.

✅Де купити дешеві поливальні шланги?

Дешеві поливальні шланги ви знайдете на сайті ars.ua не витративши додаткових зусиль та багато часу. А отримавши замовлення швидкісною доставкою зручними сервісами Укрпошта або Нова пошта, зможете займатись садівництвом вже за декілька днів!
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон