Фільтри для питної води

13 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Фільтри для питної води – це спеціальні пристрої, які застосовують для очищення рідини від різних шкідливих домішок. Їх використання необхідне для усунення частинок, які потрапляють у воду під час її проходження у системі трубопроводу. Це дозволяє отримати максимально фільтрований продукт, безпечний для здоров'я людини.

Якими способами можна очистити питну воду

Проточна вода, що постачається в систему водопостачання житлових будинків та підприємств, вважається очищеною. Її використовують для приготування їжі, гігієнічних процедур та пиття. При цьому в переважній більшості випадків рідина містить масу домішок, у тому числі дрібноабразивних, які потрапляють до неї в процесі прокачування рідини по трубах та її подачі споживачеві. Аналогічна ситуація складається і при наборі води зі свердловини, колодязя та інших джерел.

Усунути ці частинки допомагає фільтр для очищення питної води. Виробники вдаються до різних способів фільтрації водопровідної рідини. До них відносяться:

  • сорбційне очищення засноване на здатності пористих матеріалів поглинати хлористі сполуки, а також забруднення органічної або неорганічної природи. При цьому застосовується багатошаровий спосіб укладання наповнювача, через що розмір фільтра перевищує аналоги;
  • іонообмінний варіант заснований на окисленні рідини озоном, згубному для вірусів та паразитів;
  • механічне очищення потрібне для видалення мінеральних речовин і нерозчинної органіки;
  • мембранне очищення затримує дрібні забруднення;

Ультрафіолетовий спосіб очищення питної води ліквідує всі патогенні мікроорганізми без зміни смаку рідини, але є неефективним при механічних забрудненнях.

Методи механічної та іонообмінної фільтрації не є самостійними та вимагають додаткового очищення питної води іншими способами. У випадку механічного очищення це пов'язано з нейтралізацією обмеженої кількості забруднювачів. А при озонуванні рідини – зі швидким розпадом озону та неможливістю видалення важких металів, мінералів та пестицидів.

Як вибирати проточний фільтр для води у квартиру

При виборі відповідного фільтра для очищення питної води можна керуватися її особливостями:

  • при достатку нерозчинних домішок (елементів іржі, піску та інших абразивів) підійде механічний фільтр;
  • у разі неприємного запаху рідини (нафтопродуктів або фенолу) використовують систему зворотного осмосу, а при запаху побутової хімії - сорбційний фільтр;
  • при підвищеному рівні солі потрібен іонообмінний фільтр, а при великій кількості бактерій і паразитів - ультрафіолетовий.

Комбіновані варіанти на основі сорбційної та ультрафіолетової очищення води використовують при запаху сірководню та хлору. А поєднання іонообмінної фільтрації та системи зворотного осмосу – при підвищеній жорсткості питної води.

Купити потрібний варіант фільтра та запасні картриджі до нього можна у нашому інтернет-магазині. Також в асортименті представлені фільтри для побутової техніки (посудомийних та пральних машин), таблетована сіль та різні змінні елементи для очисних пристроїв. Доставка товару можлива у всі міста та райони України.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон