Термометри

46 товарів
Сторінка
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Сторінка
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Термометри — функціональні прилади, призначені для вимірювання температури рідини, повітря і навіть харчових продуктів у твердій формі. Існує величезна кількість моделей і модифікацій пристроїв для вимірювання температури, кожна з яких має своє призначення і перелік функцій.

Різновиди термометрів за принципом дії

Незалежно від типу приладу термометри побутові мають тривалий термін експлуатації. Але надійність і тривалість служби пристроїв залежить від дотримання основних правил їх установки. Також не варто забувати, що більшість градусників є інерційними приладами, що вимагає певного часу для визначення показань.

Основні групи термометрів:

  • Рідинні — виконані, як правило, зі скла. Принцип роботи таких приладів заснований на зміні об'єму рідини усередині скла в процесі змін температури навколишнього середовища. В якості рідини використовується ртуть або спирт. Рідинні термометри дозволяють вимірювати температуру в діапазоні від -30 до 600 градусів.
  • Газові — діють за принципом залежності температури від тиску робочої речовини, яка не має можливості розширюватися в результаті нагрівання. Такі прилади мають рівномірну шкалу, і діапазон вимірюваних температур від - 120 до 600 градусів.
  • Спиртові — працюють шляхом взаємодії об'ємів рідини та твердих тіл, завдяки її здатності до стиснення і розширення. Градусники з етиловим спиртом в якості робочого матеріалу використовуються в умовах низьких температур. Прилади з цієї групи не слід розміщувати в місцях потрапляння прямих сонячних променів, шляхом їх здатності зменшувати об'єм рідини.
  • Манометричні — працюють шляхом вимірювання тиску рідини, пари або газу в замкнутому просторі. Діапазон вимірюваних температур таких пристроїв — від - 60 до 600 градусів. Їх застосування допускається у вибухонебезпечних приміщеннях.
  • Електронні — використовуються в приміщеннях, в яких застосування звичайного ртутного або спиртового приладу не підходить. Градусники складаються з двох частин — термочутливого датчика, розташованого на контрольованому об'єкті, і стрілкового індикатора, що показує температуру і встановленого на видному місці. Діапазон вимірюваних значень від - 500 до 100 градусів, в якості джерела живлення використовується батарея.
  • Електроконтактні — здатні подавати сигнал про досягнення заданої температури, включати та вимикати обладнання при зазначених параметрах. Використовуються в температурному діапазоні від - 35 до 300 градусів, і підтримки постійних показників при експлуатації лабораторного, промислового та інших типів обладнання.
  • Цифрові — вдосконалені моделі градусників, що володіють широким діапазоном вимірюваних значень і компактними габаритами. Підходять для високоточного вимірювання температури рідких, твердих і газоподібних форм. Внаслідок наявності пам'яті дозволяють забезпечувати кілька режимів спостереження.
  • Інфрачервоні — при визначенні показників температури не вимагають прямого контакту з вимірюваними речовинами та об'єктами. Цей процес відбувається шляхом направлення інфрачервоних променів на поверхню і відбивання значень на невеликому дисплеї. Такі прилади використовуються в верхньому температурному діапазоні від 100 до 3000 градусів.

Вид термометра визначає також його вартість і область застосування. Рідинні або газові термометри мають обмежене застосування, і використовуються тільки з відповідними об'єктами. Інфрачервоні та цифрові прилади належати до категорії більш універсальних і дорогих пристроїв.

Класифікація градусників за призначенням

Крім використання на виробництві та в промисловій сфері, окрему категорію займають термометри побутові. Їх застосування дозволяє контролювати температурні умови в житлових та господарських приміщеннях, роботу домашньої техніки, відстежувати стан рідини та продуктів під час приготування їжі, і т.д.

Види побутових приладів:

кімнатні вимірюють температуру всередині приміщень;
вуличні призначені для контролю за температурними показниками на вулиці;
віконні встановлюються з зовнішньої сторони вікна для вимірювання температури повітря зовні;
градусники для інкубаторів дозволять контролювати та своєчасно змінювати показники всередині боксу для розведення птиці в домашніх умовах;
для лазні та сауни визначають температуру нагрівання і рівень вологості всередині парної;
для котла полегшують візуальне визначення температури води в теплових носіях;
для холодильника підходять для контролю показників всередині самого пристрою і морозильної камери;
для дитячих ванн використовуються при підготовці води до купання дітей;
кулінарні застосовуються під час приготування страв в духовці або на плиті, для контролю температури навколишнього середовища, рідини, продуктів і навіть ступеня їх готовності.

Вибираючи побутовий градусник, слід звернути увагу на надійність самого приладу і його кріплення, довжину капіляра з робочою рідиною і шкалу. Останній параметр повинен враховувати особливості місця для установки пристрою.

В асортименті нашого інтернет-магазину можна купити всі види перерахованих побутових термометрів. В наявності як базові, так і багатофункціональні моделі з різноманітним дизайном, і корпусом зі скла, дерева, пластика, картону, і нержавіючої сталі.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон